Příměstké tábory Sokolík v roce 2024

Všesportovní příměstké tábory Sokolík, jsou určeny pro všechny děti od 7 do 12 let. Jedná se všesportovní (multisportovní) zaměření příměstkého tábora, děti se budou učit novým sportům a hlavně se bavit a užívat si chvíle s kamarády ve sportovně naladěném kolektivu.


Informace

Všesportovní příměstké tábory Sokolík mají vlastní zázemí a jsou připravené i na nepřízeň počasí pronajmutou tělocvičnou. Děti mají k dispozici denní místnost, šatny, sociální zařízení, odpočívárnu, venkovní hřiště a další zázemí dle místa konání.

O děti se staráme nejen po sportovní stránce, ale snažíme se jim v rámci tábora předat i základní informace o zdravém stravování a zdravém životním stylu. Formou zajímavé přednášky a hlavně kvalitní nutričně vyvážené stravy.

V rámci tábora se o děti starají trenéři, kteří mají několikaleté zkušenosti s prací s dětmi a využívají vysokoškolské vzdělání ze sportovního či pedagogickém oboru.

V rámci jednotlivých sportů je navíc trenér z oblasti, na kterou se právě budeme zaměřovat. 

Podrobné informace jsou vždy ve výpisu zvoleného tábora níže.

        Tréninkové centrum Brno                                 Želešice

Nejčastější dotazy

Přijdou nějaké informace po přihlášení?
Po vyplnění přihlášky Vám obratem přijde email s potvrzením. Týden před táborem Vám pošleme podrobné organizační informace na email. Budou i ke stažení na našich stránkách.

Do kdy poslat platbu za tábor?
Po vyplnění přihlášky Vám přijde email s údaji k platbě. Platbu prosím pošlete podle pokynů v emailu. Nejpozději 30 dnů před začátkem tábora.

Jak probíhá platba?
Součástí emailu s potvrzením přihlášky jsou i pokyny k platbě. Zaplatit je možné převodem na účet, nebo přes fakturu zaměstnavateli.

Jak získám doklad pro zdravotní pojišťovnu?
Příjmové doklady posíláme elektronicky. Prosím napište si o ně na email info@sokolikbrno.cz

Co dítě potřebuje s sebou na příměstský tábor?
Vše Vám napíšeme emailem nejpozději týden před táborem. Nebo jsou tyto informace zveřejněny před táborem na našich stránkách.

Co si dítě z tábora odnese?
Zdokonalí se ve sportech jak individuálních tak kolektivních, najde si nové kamarády, zažije nevšední program a příjemnou atmosféru. 

Mohou na tábor děti s potravinovými alergiemi?
Ano mohou. Vždy je potřeba se dopředu domluvit, zda je v možné v místě konání tábora stravu zajistit.

Kolik dětí je celkem na táboře?
Na táborech v Tréninkovém centru Brno i v Želešicích je 25 dětí.

Kde jsou ztráty a nálezy?
Všechny věci, které najdeme jsou k dispozici vždy po ukončení tábora, nebo ráno při příchodu dítěte. Po táborech jsou pak uloženy v kanceláři Sokolík Brno na Sochorové 22, než si je majitelé vyzvednou.

Může se dítě účastnit jen některých dnů tábora?
Ano, je to možné. Tábor je ale potřeba mít uhrazený celý.