Práce v Sokolíku

Keramika Želešice

Do týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který povede kroužek keramiky. Práce s dětmi od 1 do 5 třídy a staršími dětmi z MŠ. Hledáme někoho, kdo rád vyrábí a baví ho práce s dětmi. Co se bude na hodinách tvořit, bude na tobě, chceme hlavně, aby děti i tebe hodina bavila. Lekce keramiky budou probíhat na ZŠ Želešice, vždy 2 - 3 lekce po době – MŠ starší děti, 1.třída a 2.-5. třída.

Co požadujeme?

Někoho, kdo má zkušenost s keramikou a umí pracovat s vypalovací pecí. Hledáme někoho, koho baví učit děti zábavnou formou.

 Co nabízíme?

Stabilní a přátelské pracovní prostředí. Plat: 500 kč/hod.

Pokud tě nabídka práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozveš.

Místo práce: ZŠ Želešice

E-mail: info@sokolik-brno.cz

Tel: 605 276 190

Kroužek Tanečků

Do týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který povede kroužek tancování. Práce s dětmi od 1. do 5. třídy ZŠ. Hledáme někoho, kdo má rád moderní tance a děti. Program lekce bude na tobě, chceme hlavně, aby děti i tebe hodina bavila. Lekce budou probíhat na ZŠ Želešice.

Co požadujeme?

Ideálně zkušenost s vedením tanečních lekcí. Hledáme někoho, koho baví učit děti zábavnou formou.

Co nabízíme?

 Stabilní a přátelské pracovní prostředí. Plat: 500 kč/hod.

Pokud tě nabídka práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozveš.

Místo práce: ZŠ Želešice

E-mail: info@sokolik-brno.cz

Tel: 605 276 190

Kdo jsme my, kteří tvoří Sokolík Brno? 

Vzdělání 

Každý z nás staví na vysokoškolském vzdělání ze sportovního oboru, které neustále doplňujeme dle nejnovějších trendů a poznatků.

Zkušenosti

Všichni za sebou máme svou sportovní kariéru a rukama nám prošla kvanta sportovců. Ať už mládežníků, tak dospělých.

Progres

Věda a poznání lidského těla jde dopředu neuvěřitelným tempem. My jsme u toho a neustále tak rosteme a posouváme se. 

Vášeň

Bez té to nejde. Ta nás posouvá dál. Nechodíme sem z povinnosti, ale protože chceme. A moc rádi ji předáme i na vaše malé sportovce.

Co vám Sokolík přinese? Přirozený sportovní rozvoj vašeho dítěte

Cílem je správný rozvoj dítěte

Všesportovní příprava umožní dítěti správný rozvoj ve všech směrech a je také základ do každého sportu. Proto se zaměřujeme na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly. Součástí lekcí jsou základy atletiky, gymnastika, míčové a pohybové hry.

Ranná specializace cesta do pekel

Díky tomu pak i sportující děti nezvládají základní cviky. Vinou jednostranného zaměření a přetěžování nejsou schopni přechodu mezi sporty, v horším případě pak mají zdravotní problémy. Když přidáme předčasnou orientaci na výkon, přijde strach z neúspěchu, stres a vytvoření negativního vztahu ke sportu. 

Nepřekážíme, ale podporujeme

Našim společným cílem v Sokolíku Brno je pomocí všesportovní přípravy, pozitivní motivace a prátelského a prostředí, vytvořit u dětí kladný vztah a motivaci ke sportu i k aktivnímu životnímu stylu, který bude trvat po celý jejich život. Tak jako to máme my sami.