Kdo jsme my, kteří tvoří Sokolík Brno? 

Vzdělání 

Každý z nás staví na vysokoškolském vzdělání ze sportovního oboru, které neustále doplňujeme dle nejnovějších trendů a poznatků.

Zkušenosti

Všichni za sebou máme svou sportovní kariéru a rukama nám prošla kvanta sportovců. Ať už mládežníků, tak dospělých.

Progres

Věda a poznání lidského těla jde dopředu neuvěřitelným tempem. My jsme u toho a neustále tak rosteme a posouváme se. 

Vášeň

Bez té to nejde. Ta nás posouvá dál. Nechodíme sem z povinnosti, ale protože chceme. A moc rádi ji předáme i na vaše malé sportovce.

Co vám Sokolík přinese? Přirozený sportovní rozvoj vašeho dítěte

Cílem je správný rozvoj dítěte

Všesportovní příprava umožní dítěti správný rozvoj ve všech směrech a je také základ do každého sportu. Proto se zaměřujeme na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly. Součástí lekcí jsou základy atletiky, gymnastika, míčové a pohybové hry.

Ranná specializace cesta do pekel

Díky tomu pak i sportující děti nezvládají základní cviky. Vinou jednostranného zaměření a přetěžování nejsou schopni přechodu mezi sporty, v horším případě pak mají zdravotní problémy. Když přidáme předčasnou orientaci na výkon, přijde strach z neúspěchu, stres a vytvoření negativního vztahu ke sportu. 

Nepřekážíme, ale podporujeme

Našim společným cílem v Sokolíku Brno je pomocí všesportovní přípravy, pozitivní motivace a prátelského a prostředí, vytvořit u dětí kladný vztah a motivaci ke sportu i k aktivnímu životnímu stylu, který bude trvat po celý jejich život. Tak jako to máme my sami. 

Mgr. Štěpán Koukal
Předseda

Mgr. Jan Chlápek
Projekty a Metodika

Mgr. Daniel Jochman 
Trenér

Ing. Lenka Koukalová, Ph.D.
Provozní Manažer

Barbora Smutná
Trenérka 

Mgr. Dominik Huml
Metodika

Bc. Marek Svoboda
Trenér